مگس خانگی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اهمیت مگس خانگی بعنوان منتشر کننده انواع عوامل بیماری زا  در سال 1898 توسط  veeder  مشخص شد. مگس ماده در شرایط طبیعی بیش از 5 بار تخم گذاری می کند و هر بار بین 120 تا 130 تخم می گذارد. مگس ها از انواع غذاهای انسان ، زباله ، مواد دفعی و فضولات حیوانات تغذیه کرده و باعث انتقال عوامل بیماری زا از مکان های آلوده به انسان می شوند.

تراکم مگس ها در درجه حرارت  20-25 درجه سانتی گراد به حداکثر تعداد خود می رسند. تا کنون بیش از 100 نوع عامل بیماری زا از مگس خانگی تشخیص داده شده است و این حشرات در انتقال عوامل بیماری هایی مانند فلج اطفال ، تراخم ، ورم ملتحمه چشم ، ویروس کوکساکی، ویروس هپاتیت a  ، تب Q ، عفونت های روده ای میکروبی مثل اسهال های ناشی از شیگلا ( chigella ) ، وبا ، حصبه و شبه حصبه ، سالمونلا ، عفونتهای پوستی نظیر ، یاز ، ( yaws) سل سیاه زخم ، طاعون ، آمیدیاز و کرمهای انگلی دیگر و .......  موثرند.

شرکت سمپاشی تضمینی آریا با شناخت دقیق چرخه زندگی این حشره و نوع حرکت و زندگی آن با استفاده از روش های بی خطر برای انسان و محیط زیست، این حشره مزاحم را از محیط کار و زندگی شما عزیزان بطور کامل حذف می کند.

تلفن تماس 09120326369