اگر گزش و خارش بدن داشته باشید احتمالا در اینترنت به دنبال شرکت سم پاشی منازل می گردید و احتمالا حشره ساس وارد منزل شما شده است. اینکه در چه زمانی سمپاشی منازل را انجام دهیم سوال خیلی از شماهاست. حشراتی مثل ساس، کنه کبوتری،ارگاس، مایت، بید فرش، سیلور فیش، سوسک قالی، بید لباس، کنه هیالوما، پشه آئدس آجیتی جزء حشرات خطرناک هستند که سمپاشی آنها واجب است. بهتر است در اولی برخورد با این علائم، با کارشناسان سمپاشی منازل ما تماس بگیرید. سمپاشی منازل ارتباط مستقیم با سلامت افراد و مواد غذایی در منزل دارد. به همین دلیل توصیه می گردد که هنگام نیاز به سم پاشی منزل، قبل از اینکه خودتان اقدام به خرید سم نمائید، ابتدا نسبت به شناخت نوع حشره ای که در منزل باعث آزار و اذیت شما شده از طریق مشاوره با یک متخصص حشره شناسی اقدام کرده و سپس اطلاعات چگونگی ریشه کنی و از بین بردن آن حشره را از شرکت های معتبر که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت هستند جویا شوید. ما در این جا انواع حشراتی که ممکن است در منازل پیدا شوند و از بین بردن آنها ضروری می باشد را معرفی می کنیم.

با گرم شدن هوا، سمپاشی منازل برای کنترل سوسک های فاضلابی، پشه، هزارپا، مارمولک، مار و عقرب لازم و ضروری است که هر کدام از این حشرات روش و سم منحصر به خودش را دارد که جزو سم پاشی های روتین ساختمان محسوب می شوند .

شرکت سمپاشی منازل آریا در مورد تمامی حشرات موذی عکس و اطلاعات کافی در این سایت قرارداده است که براحتی بتوانید تشخیص بدهید دچار چه نوع حشره ای هستید.

در سم پاشی منازل باید آگاهانه عمل کنید و کار سمپاشی منزل خود را به شرکت معتبر بسپارید که سلامت اعضای خانواده به خطر نیفتد. بعضی از شرکت ها متاسفانه از سموم فسفره خطرناک و ممنوعه استفاده می کنند که هزینه کمتری متحمل شوند.

حشره ساس :

در بخش سم پاشی ساس به طور کامل در مورد انواع ساس و عادات رفتاری و راه های آلوده شدن به ساس توضیح داده ایم. در اینجا فقط یک نکته ضروری را عنوان می نماییم و آن هم حشره ساس به دلیل اینکه روزانه تخمگذاری می کند و در عمق درزها و شکافهای وسایل منزل زندگی می کند به دلیل پوشش کیتینی تخم ساس، نوع سمپاشی تخصصی و سم مخصوص نیاز دارد که کار هر شرکت هم نیست .

سوسک ریز :

لطفا سم پاشی سوسک ریز آشپزخانه را متوفق کنید. آیا از مصرف این سموم مضر و خطرناک خسته نشده اید؟ سوسری آلمانی که بعضی ها به آن سوسک ریز کابینتی و سوسک ریز آلمانی هم می گویند نسبت به کلیه سموم مقاوم است و سم پاشی آن به روش محلول پاشی و اسپری کردن بی فایده است. اگر دوست دارید سوسک ریز آشپزخانه شما سریع و بدون دردسر و بدون ایجاد خطرات سلامتی برای افراد خانواده و کارکنان مجموعه از بین برود با کارشناسان شرکت سم پاشی تضمینی آریا در تماس باشید. روش جدید ریشه کنی سوسک ریز، مصرف طعمه های جذاب، ارگانیک و غیر سمی است. در این طعمه های خوش بو و جذاب موادی استفاده شده که حشره را شدیدا تشنه می کند و آنها را راهی فاضلاب کرده و آنها ناچار به مصرف مقادیر زیادی آب می شوند تا زمانیکه از بین بروند و آنهایی که موفق به ورود به فاضلاب ویا پیدا کردن آب نشدند در اثر از دست دادن آب بدن، خشک می گردند.

سم پاشی کنه و مایت :

اگر در بدن خود احساس گزش و خارش دارید ولی در منزل شما حشره ای به چشم نمی خورد، احتمالا در ماه های اخیر، کبوتران وحشی یا پرندگان دیگر نظیر یا کریم و... در بالکن، تراس و یا پشت پنجره مهمان شما هستند و یا بوده اند. کنه، کنه کبوتری و مایت ها انگل پرندگان هستند که در صورت نزدیک شدن به محل زندگی انسان میزبان خود را ترک کرده و انسان را به عنوان میزبان جدید خود انتخاب می کند. بنابراین باید از یک متخصص حشره شناسی کمک بگیریدکه آشنایی کامل با چرخه بیولوژی این حشرات و سموم موثر بر روی این حشرات دارد. متخصصین شرکت سم پاشی آریا با مشاوره رایگان در خدمت شما می باشند.

موریانه یا ریشمیز:

اگر در شهرهای اصفهان، بوشهر، شیراز، خوزستان، هرمزگان، مرکزی و یا خراسان زندگی می کنید با حشره موریانه و نقش مخرب آن به طور کامل آشنا هستید. اما دقت فرمائید ریشه کنی موریانه با روشهای سنتی و قدیمی امکان پذیر نیست. اگر در مرحله بازسازی منزل قدیمی خود هستید خواهش می کنیم قبل از اقدامات بازسازی سری به پیج اینستاگرام ما بزنید و قبل از هر اقدامی روش های حذف موریانه و روشهای پیشگیری از ورود موریانه را ببینید. آنچه مسلم است در این سالها تغییرات اقلیمی و بروز خشکسالی های پی در پی در ایران معظل موریانه را چندین برابر کرده است بنابراین لازم است که از راهکارهای جدید و موثر استفاده کنید.